Co oznacza wynik badania TK 63-latki?

Witam, Ogólny lekarz, po wywiadzie z pacjentką (63 lata) i kilku testach, zalecił tomograf i konsultację z neurologiem (pod kątem alzheimera). Neurolog zerknął tylko na opis badania (a nie na płytę), przeprowadził swoje badania na koordynację (zginanie kolan, młotek etc.) i powiedział, że nie ma powodów do obaw. Czy można mu wierzyć, czy może należy pokazać płytę innemu fachowcowi? TREŚĆ OPISU: Zaznaczone zaniki korowe. Tkanka mózgowia prawidłowej gęstości, patologii ogniskowej nie uwidoczniono. Nie stwierdza się obszarów nieprawidłowego wzmocnienia kontrastowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Struktury tylnojamowe o prawidłowym obrazie. Kości pokrywy i podstawy czaszki bez widocznych zmian. WN: Obraz mózgowia w granicach normy

Najważniejsze pełne badanie neurologiczne, wywiad, testy neuropsychologiczne, wyniki innych badań, inne schorzenia
Opis TK to za mało , do interpretacji klinicznej! Opis TK GŁOWY 63 letniej Pacjentki : " Zaznaczone zaniki korowe. Tkanka mózgowia prawidłowej gęstości, patologii ogniskowej nie uwidoczniono. Nie stwierdza się obszarów nieprawidłowego wzmocnienia kontrastowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Struktury tylnojamowe o prawidłowym obrazie. Kości pokrywy i podstawy czaszki bez widocznych zmian. WN: Obraz mózgowia w granicach normy " Pozdrawiam