Co oznacza wynik badania TK i pogłębiona lordoza?

witam, na TK wyszło : nieco pogłębiona lordoza lędzźwiowa, na L5-S1 widoczna centralno-lewostronna , szerokopodstawna przepuklina pierścienia włóknistego, wpuklająca sie dokanałowo na 6 mm, ze stenozą bezwzględną kanału na około 9 mm, ze zwężeniem lewego otworu m-k. Moge prosić o interpretacje? pozdrawiam Ewa

DO PEŁNEJ KONSULTACJI wymaga leczenia przez Lekarza,
W BADANIU TK : OPISANA DYSKOPATIAL5-S1 , Z CIASNOTĄ KANAŁU !
nieco pogłębiona lordoza lędzźwiowa, na L5-S1 widoczna centralno-lewostronna , szerokopodstawna przepuklina pierścienia włóknistego,
wpuklająca sie dokanałowo na 6 mm, !!!
ze stenozą bezwzględną kanału na około 9 mm,!!
ze zwężeniem lewego otworu m-k.
KONIECZNIE: Neurolog Neurochirurg, zaleznie od nasilenia dolegliwości i efektów leczenia zachowawczego : odciążenie i leki.
Ważne badanie, wywiad, stan Pacjenta, obciążenia; inne schorzenia i zażywane leki,

Pozdrawiam i zapraszam