Co oznacza wynik badania ultrasonograficznego?

OM 20 czerwiec 2010 r. CRL 71 mm, ciąża 13 tydzień FHR + NT 2,0 mm, nie uwidoczniono kości nosowej.
Czy mam się denerwować, jeśli płód był w złej pozycji?

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań, nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który zna Ciebie i ma możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań. Dzięki temu będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl