Co oznacza wynik badania USG i łąkotki?
Badanie USG- niejednorodna struktura łąkotki przysrodkowej-horyzontalne uszkodzenie trzonu łąkotki przysrodkowej. Zachyleknadrzepkowy wolny.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
czy to cały opis? czy był jakiś uraz? wskazana wizyta u ortopedy i określenie wskazań i warunków do wykonania artroskopii.