Co oznacza wynik badania USG jamy brzusznej i jajnika?

Dzień dobry miałam badanie usg jamy brzusznej i tam zauważono w topografii jajnika prawego dwie okrągłe strefy płynowe średnicy 13 i 20 mm. Co to onacza? Czy to coś poważnego? Prosze o odpowiedz,Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

najbardziej prawdopodobne że są to torbiele, konieczna dalsza diagnostyka i ich potwierdzenie lub rozszerzenie diagnostyki. konieczna wizyta u lekarza ginekologa.