Co oznacza wynik badania USG piersi?

Wita, mama była na badaniu USG piersi i wykazalo ono: na godz 10, 3cm od otoczki widoczna hipoechogeniczna, nieco nieregularna zmiana lita wielkosci 11X10X6mm klasyfikacja BIRADS 4a prosze przyblizyc mi, co to moze byc ...

Szanowna Pani, jest to najprawdopodobniej torbiel w sutku, jednak ze względu na charakter opisu, konieczne będzie wykonaniu biopsji. Powinien o tym zdecydować lekarz ginekolog, chirurg w porozumieniu z radiologiem.