Co oznacza wynik badania usg trzonu macicy?

Co oznacza wynik badania usg. Trzon macicy prawidłowej wielkości. Endometrium grubości 10mm. W obrębie endometrium przestrzen plynowa o wymiarach 6,6/2,1. Zatoka dauglada bez widocznego płynu. Miesiączki miałam 15.03.2018 R wizyta z wynikiem usg 26.03. 2018. Zlecono badanie bhcg pierwszy wynik 38.28 po 46h następny wynik 88. Czy jest szansą na ciąże? Miesiączki były regularne co 30 dni

Jest duża szansa, że jest Pani we wcześniej fazie ciąży dlatego tak wygląda obraz macicy w USG przezpochwowym oraz wyniki laboratoryjne b-HCG.