Co oznacza wynik badania USG w 13-tygodniu ciąży?
Witam, prosze o interpretacje wyników oceny ryzyka w pierwszym trymestrze. Otóż moj wiek 31, wiek ciazy 13tyg 2dni. CRL 68.0, NT 2.0, BPD 23.1, FHR 151 u/min. Wolna podjed.beta hCG 9.090 IU/I, co odpowiada 0.2890MoM.PAPPA 2,536 IU/I, co odpowida 0,5845. Trisomia 21 ryzyko podst. 1: 512 skorygowane 1:10 232, trisomia 18 ryzyko podst. 1: 1 274 skorygowane 1: 2 341, trisomia 13 ryzyko podst. 1: 3 989 skorygowane <1: 20 000. Czy to dobre wyniki?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wyniki są w normie, nie ma powodu do niepokoju. Powinny one być jeszcze ocenione przez Pani ginekologa. Pozdrawiam!