Co oznacza wynik badania w ciąży i USG?

Witam! Jestem w 33 tygodniu ciąży. OM 21.05.2017r. Biometria płodu wg USG wykonanego tydzień temu: BPD: 80mm, HC 303mm, AC 275mm, FL 60mm, EFW 1820g. Czy obwód główki nie jest za duży w porównaniu z pozostałymi parametrami? Czy na ten tydzień ciąży wszystko jest ok jeżeli chodzi o biometrię płodu? Dodam, że od początku ciąży przyjmuję Fe, wit.B12, B complex, kw.foliowy i Esselif Forte mam małopłytkowość (100tys.)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez ginekologa i ocena względem poprzednich pomiarów proszę udac się do lekarza prowadzącego ciąże