Co oznacza wynik badania wycinka jelita grubego?

Jestem kobietą; mam 57 lat ;Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego jelita grubego ; drobne szare wycinki ;esica polypus hyperplasticus ;mucykarmin ; zaznacze ze mam wynik genetyczny; mutacja genu BRC1
Lek. Tomasz Budlewski

Polip hiperplastyczny dalsze postepowanie wg danych klinicznych proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego diagnostyke