Co oznacza wynik badania wykonanego w czuwaniu, zasypianiu i śnie spontanicznym?

Badanie EEG głowy - chlopiec 12lat. Badanie wykonano w czuwaniu zasypianiu i śnie spontanicznym. Zapis zorganizowany przestrzennie, RZ wyrażona czynność podstawową stanowią fale alfa 8-9 Hz o amplitudzie 20-30 uV. W okolicy ciemieniowo skroniowo potylicznej prawostronnie zarejestrowano poj i w grupie zespoły fala ostra wolna 2,5-3 hZ o amp. do 220 uV. Fs. zwiększa ich ilość nieznacznie. Dziecko ma ataki padaczki

w tym czasie nie powinno być wyładowań padaczkowych. badanie fali mózgowych podczas tego czasu nie powinno wykazywać nadmiernych wyładowań.

A czego Pani oczekuje zadając to "pytanie"?
Badanie EEG interpretuje się zawsze ale to zawsze w kontekście objawów klinicznych występujących u pacjenta., w tym przypadku rodzaju padaczki, stosowanego leczenia, poprzednich badań EEG.