Co oznacza wynik badania wzroku 26-latka?

Witam zrobiłem badanie wzroku czy musze coś z tym zrobic ? Prawe oko sph -0.75 cyl -0.50 ax106 lewe sph- 0.50 cyl -0.25 ax 69

Witam,
dziękuję za pytanie.
Rozumiem, że przytoczone cyfry oznaczają wynik badania wady wzroku w komputerze w gabinecie okulistycznym.
Otóż jets to wynik badania. Tylko i wyłącznie. Z wynikem badania nic się nie robi. Wyniku badania się nie leczy.
Wynik badania można ocenić jedeyni w połączeniu z badaniem stanu oczu czyli prościej czy dobre jest widzenie czy nie.
Trzeba coś z tym robić jedynie dgy jest problem w postaci złego widzenia.