Co oznacza wynik badania wzroku 38-latki?

Witam proszę o interpretację.W trakcie badania nie zarejestrowano oczopląsu samoistnego.W dwukalorycznej prõbie wg Hallpikea stwierdzono prawidłową symetryczną odpowiedz z obu narządów przedsionkowych (7,5%norma do 20%)z przewagą kierunkową w prawo(64%norma 20%)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten należy interpretować w odniesieniu do innych wyników oraz objawów. Proszę skonsultować się z lekarzem, który zlecał to badanie.