Co oznacza wynik badania zmiany skórnej?

Witam, Proszę o odpowiedź, co oznacza ten opis: Rozpoznanie: Melanocytic tumor of uncertain malignant potencial Fragment skóry z guzkiem zbudowanym wrzecionowatym melanocytów, które u podstawy zmiany wykazują cechy dojrzewania. Na granicy skórno-naskórkowej widoczne gniazda melanocytów z małą atypią, znaleziono w nich figurę podziału. Pojedyncze skupienia melanocytów widoczne są także w wyższych partiach naskórka, gojenie poszerzone naczynia krwionośne i zmiany zapalne (barwienie immunohistochemiczne na cytokeratynę, Ki-67, HMB-45). Materiał kilkakrotnie krojono seryjnie. Marginesy wycięcia wolne szerokości odpowiednio boczne 1mm i 1mm, głęboki 5mm

Lek. Michał Lenard

Opis badania sugeruje, że złośliwość zmiany jest niepewna, ale wycięto ją w całości, nie pozostawiając żadnych nieprawidłowych komórek w skórze. Wynik powinien być oceniony przez Pani lekarza prowadzącego. Pozdrawiam!