Co oznacza wynik biometrii płodu w 13 tygodniu?

Witam czy mogę prosić o interpretację biimetria płodu w 13w0 crl 6.66 a NT wynosiło 2,0. Kolejne usg było w 19w5d rozmiar mozdzku 20,5mm AC 150.3 mm FL 31,0mm i HC 172,2 mm. Ostatnie usg jest z 28w1d i wymiaru płodu toAC 258,8 FL53, 3mm HC 273,2 mm waga płodu 1394 g . Czy na podstawie tych wyników można stwierdzić czy płód rozwija się prawidłowo i czy nie jest za duży jak na ten tydzień ciąży. Bardzo się martwię. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże