Co oznacza wynik biopsji guza piersi 38-latki?

Witam. Mam 38 lat. Wykonano mi biopsje grubiglowa guza piersi. Wuzyskanych oligobioptatacg stwierdzono nacieki raka gruczołówego. Zaś cienko igłowa pobrano z węzłów chłonnych dołu pachowego. W uzyskanych wymazać stwierdzono niewielkie płaty i gniazda komórek nablonkowych z cechami wyraźnej atypii. Obraz odpowiada komorkom raka. Całość odpowiada przerzutom raka gruczołówego piersi. Guz wielkości 34/12mm.wizyte mam dopiero 9 lipca. Boli mnie guz i piecz i jest wyciek z sutka. Pomóżcie

Lek. Paweł Szadkowski

Musi Pani spokojnie poczekać na wizytę. Lekarz na wizycie zaplanuje odpowiednie leczenie i dalsze postępowanie.