Co oznacza wynik biopsji prostaty?

Proszę o interpretacje wyniki z biopsji prostaty mojego taty adenocorcime gleason 4 3<10% GG3 oraz 4 7>75% GG3 dodam ze tata jest po operacji bajpasow

Lek. Paweł Szadkowski

Wynik to gruczolakorak. Pozostałe cyfry i procenty pomagają lekarzowi w określeniu stopnia złośliwości. Z wynikiem proszę udać się do lekarza w celu zaplanowania dalszego leczenia.