Co oznacza wynik biopsji tarczycy 35-latki?

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji wyniku biopsji tarczycy: rozmaz zawiera treść krwistą i grupy komórek pęcherzykowych o obnizonej kohezji, miejscami o charakterze struktur drobnoziarnistych. Jądra komórkowe okrągłe, względnie monomorficzne. Obraz cytologizny nie pozwala na jednoznaczne zróżnicowanie pomiędzy bogatokomórkowym guzkiem rozrostowym i gruczolakiem pęcherzykowym. B.III. Zmiana pęcherzykowa o nieokreślonym znaczeniu. Mam 35 lat. Czy jestem podejrzana o zmianę rakową?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsze postepowanie diagnostyczne . Być może lacznie z zabiegiem operacyjnym lecz konieczna ocena lacznie z pozostałymi danymi klinicznymi proszę zgłosić się do lekarza endokrynologa