Co oznacza wynik biopsji tarczycy 56-letniej kobiety?

Witam ,uprzejmie proszę o interpretacje wyniku biopsji tarczycy. TREŚĆ WYNIKU JEST NASTĘPUJĄCA ;Krew,białkowy płyn z obfitą domieszką koloidu oraz komórki nabłonka pęcherzykowego tarczycy z cechami nieznaczej "anizocytozy" tworzące płaty i grupy lub leżące w rozproszeniu. DIAGNOZA: ZMIANA ŁAGODNA/ grupa 2 wg systemu Bethesda. Moje pytanie czy przy takich zmianach mogę brać kąpiele siarkowe??.,,dziękuję za odp. Jolanta M.

Lek. Wojciech Zygmunt

Zmiana łagodna, wg. systemu Bethesdy może odpowiadać: wolu guzkowemu, guzkowi hiperplastycznemu lub koloidowemu, zapaleniu tarczycy. Może pani brać kąpiele siarkowe. Pozdrawiam i życzę zdrowia.