Co oznacza wynik biopsji węzłów chłonnych 34-latki?

Kobieta 34 lata Proszę o interpretację wyniku biopsji węzłów chłonnych pachowych prawy i lewy Komórki szeregu limfoodalnego,makrofagi,erytrocyty. Obraz cytologiczny przemawia za zapaleniem węzłów chłonnych Przy zgodnych danych klinicznych można rozważyć pobraniu węzła chłodnego do badania histopatologicznego Badanie zrobiłam ponieważ od pewnego czasu są powiększone lekarz który robił usg stwierdził że są brzydkie i konieczna biopsja schudłam 24 kg w ciągu 2,5 miesiąca jestem osłabiona i ciągle zmęczona i mam cały czas stan podgoraczkowy

Sugerowane jest pobranie całego węzła do badania hist-pat, diagn. w kierunku zapalenia węzłów chłonnych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.