Co oznacza wynik boreliozy IgM?

wynik borelioza IgM met. western blot : borelioza IgM OspC-adv Bg borelioza IgM OspC-adv Bsp anty-borelia EUROLINE-RN-AT-adv IgM POZYTYWNY pozostałe - wynik poprzednią metody IGM pozytywny wynik na IGG negatywny Mam mocne bóle kręgosłupa i stawów, leki przeciw zapalne i nie pomagają biore już doxycylinum TZF CZY TO FAKTYCZNE BORELIOZA i jak co mam zrobić żeby kręgosłup mniej bolał. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

a jak.długo trwa leczenie ? wskazana wizyta u lekarza reumatologa