Co oznacza wynik Carcinpma planoepitheliale non keratodes P16?

u męża stwierdzono Carcinpma planoepitheliale non keratodes P16( ).jak to rokuje i co oznacz P16( )

Lek. Paweł Szadkowski

'rak płaskonabłonkowy nierogowaciejący' - Do tego żeby móc odpowiedzieć pani na pytanie brakuje szeregu informacji (w tym miejsca/organu, którego dotyczyło badanie histopatologiczne). Najlepiej jeśli lekarz prowadzący odpowie państwu na pytania i poinformuje o rokowaniu i możliwym leczeniu.