Co oznacza wynik Chlamydia Pneumonie?

Chlamydia Pneumonie IGA 0,94 a norma 0-0,8 ujemnie 0,8 -1.1 Wynik niejednoznaczny 1.1 - didatnie IGG powyzej 16 wynik dodatni ja mam 108 z tendencja rosnącą od poprzedniego Badania w ktorym bylo 106 . Antybiotyki 2 razy Azytromycyna raz Klarytromycyna przez 14 dni i poziom rosnie.....Listopad grudzien to zapalenie gardla tchawicy ....Proszę o pomoc lub polecenie lekarza ktorzy Chlamydia Pneumonie z Wroclawia okolic lub z Polski leczy a dodam ze 2 lata temu Iga bylo na poziomie 5 a igg

W pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza chorób zakaźnych celem poszerzenie diagnostyki a dopiero potem leczyć