Co oznacza wynik CT i drętwienie ręki?

Proszę o int. badania CT. Drętwienie lewej połowy ciała przeważnie ręki.tkanka ner.mózgu i móżdżku bez zmian ogniskowych.Drobne zwapnienie w odc.M2 prawej tętnicy środkowej mózgu.układ kom. prawidłowej szer. symetryczny nieprzemieszczony.Rezerwa płynów podpajęczynkowa prawidłowa.Kości czaszki o zachowane ciągłości.Okrężne zgryzienia błony śluzowej w zatoka szczękowych i lewej zatoce czołowej.Zgrubienia błony śluzowej w istocie po prawej stronie.Szeroka zatoka esowatapostronieprawejzpogł.bruzdąes

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego i wywołanych objawów z powyższym wynikiem. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie