Co oznacza wynik CT przy częstych bólach głowy?

dzień dobry Mam częste bóle głowy. CT głowy nic nie wykazało. Wynik RTG odcinek szyjny: ''Lekkie prawostronne skrzywienie kr.C. Lordoza szyjna zachowana.Trzon kręgów o prawidłowej wysokości i strukturze kostnej, z osteofitozą brzeżną tylnych krawędzi. Krążki m-kręgowe C5/C6 i C6/C7 nieznacznie zwężone.Zwężenie szpar wszystkich stawów unkowertebralnych , zaostrzenie ich krawędzi. Proszę o interpretacje dziękuje

Witam!
Zmiany w RTG kręgosłupa szyjnego także nie są dramatyczne - nie stwierdzono utrudnień anatomicznych dających słabsze ukrwienie mózgu. Ból głowy może mieć Pani napięciowy, lub naczyniowy spotęgowany niestabilnością emocjonalną (po braku oczekiwanych efektów leczenia). Spróbowałbym leczenia przeciwnerwicowego wzmocnionego odpowiednią psychoterapią.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.