Co oznacza wynik cukru we krwi?

witam,mam pytanie. odnośnie. cukru we krwi,rok. temu wazylem 101kg przy wzroscie 185cm...mialem cukier 96-99 na czczo badane w lab. nie trzymalem zadnej diety, jadlen slodkie itp od 9 ms mam dietę. nisko weglo nie jem słodyczy schudlem 19kg..a cukier 98-101na czczo w lab..godz. po posilku 127 . 2 h po posiłku 102 badane glukometrem.ktory dobrze wskazuje bo na czczo wychodzi. jak w lab 99-103.co robic dalej ?skork dieta nic nie daje... sch s mscma badsni

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie ilości wody Pan przyjmuje w ciągu doby? Sadze ze wskazana jest wizyta u diabetologa