Co oznacza wynik cytologii 54-latki?

Proszę o impretacja wyników, cytologia VIII nieprawidłowe komórki nabłonka płaskiego.zmiana środnablonkowa małego stopnia lsil w tym HPV dysplazja małego stopnia Cin1.Kolpostopia-nablonek płaski wtórny, przyzierny strefa przekształceń niewidoczna rysunek naczyniowy prawidłowy.proba octowa-zbielenie nabłonka płaskiego na wardze przedniej i tylnej, na gr.kwadrantow III/IV-wyniosleG-II/-/ USG ginekologiczne prawidłowe .dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Czy bylohpv dna? Czy pobrano wycinki w trakcie kolposkopii? Konieczna wizyta u ginekologa