Co oznacza wynik cytologii u 24-latki?

Witam mam 24 lata właśnie odebrałam swoje wyniki z cytologii, nie wiem co oznaczają. R. Literalna. Wzmożona-nieswoista flora bakteryjna. Liczne leukocyty. K.endocerwikalne-cytobrush-prawidłowe. K.nabł. W. Płaskiego-prawidłowe i z cechami LSIL

Lek. Paweł Szadkowski

Z wynikiem proszę się udać do ginekologa, gdyż może Pani wymagać powtórzenia cytologii za jakiś czas, ewentualnie poszerzenia diagnostyki. Wynik wskazuje na stan zapalny, który najpewniej wymaga przeleczenia, a następnie powtórnej cytologii, gdyż obecne są komórki LSIL, czyli komórki nieprawidłowe (nie oznaczają one raka, jedynie to, że mogą w przyszłości, za wiele lat, mieć zwiększony potencjał do transformacji nowotworowej).