Co oznacza wynik cytologii u 28-letniej kobiety?

Witam Byłam na wizycie u mojej pani dr ginekolog, zgłaszałam, dziwną wydzielinę z pochwy, która wskazuje na infekcję. Pani doktor pobrała posiew z pochwy i od razu cytologie. Proszę o konsultację wyników: Posiew z dróg moczowo-płciowych - tlenowo - wynik - Flory bakteryjnej patogennej nie wyhodowano. Posiew z dróg mocz.-pł. w k. grzybów drożdżopodo.- wynik- Ujemny Wynik cytologii: Rozpoznanie wg Bethesda: Rozmaz odpowiedni do oceny, ale jest niezbyt czytelny z powodu licznych komórek zapalnych. Nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego. Zmiany odczynowe i reaktywne. Liczne leukocyty. Wskazana kontrola cytologiczna za 6 miesięcy. Pani dr przepisała mi Flucofast 200mg

Dzień dobry, oznacza to, że nie wykryto zmian nowotworowych, tylko związane z infekcją. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.