Co oznacza wynik dodatni badania na obecność adenowirusa?

Witam Moja córka ma 3 miesiące i zrobiliśmy badania na obecność adenowirusowa wynik wyszedł dodatni co to oznacza?

Witam serdecznie, dodatni wynik badania w kierunku adenowirusa oznacza, że dziecko aktualnie zmaga sie z tym wirusem. Niestety nie podała Pani gdzie wykryto tego wirusa- w kale, czy drogach oddechowych. Najlepiej bedzie udać sie do swojego pediatry by po zbadaniu dziecka wdrożył odpowiednie leczenie. Pozdrawiam.