Co oznacza wynik EEG 2-latka?

Proszę o odpowiedź na wynik eeg główki mojego 2letniego synka wczoraj odebrałam wynik i pisze tak : Opis badania: czas trwania badania 43minuty. Czynność podstawowa Eeg prawidłowa zróżnicowana przestrzennie składająca się we wszystkich odprowadzeniach z serii fal theta 4-6 Hz o amplitudzie do 80 UV oraz z serii niskonapieęciowego rytmu beta. Cechy snu zaznaczone w postaci fal ostrych wierzchołkowych, wrzecion snu, kompleksów K. Na tym tle występują uogolnione grupy i serie fal wolnych. Fotostymulacja nie aktywuje krzywej EEG. Orzeczenie : Zapis czynności bioelektrycznej mózgu o dyskretnych cechach nieprawidłowych

szanowna Pani wynik należy zestawić ze stanem klinicznym, dlatego wyniki eeg analizuje lekarz prowadzący