Co oznacza wynik EEG 22-latki?

Proszę o interpretację wyniku EEG, mam 22 lata. Badanie zostało wykonane z powodu silnych bólów głowy nad czołem po lewej stronie. Jestem też rozbita, senna, często nagle opadam z sił. Najbardziej niepokojące dla mnie są coraz częstsze zaniki pamięci, które zauważyła rodzina i znajomi. Często pytam się o coś drugi raz, powtarzam się, zapominam o czym przed chwilą mówiłam lub gdzie coś położyłam, mam problemy z orientacją i koncentracją. Gorzej mi się też wysłowić. Coraz częściej mam dziwne uczucie w prawej ręce od palców aż po ramię i w prawej nodze. Tak jakby mi drętwiały, coś jak skurcz a jednocześnie ból. Nie wiem jak to nazwać. Badanie EEG wykonano w czuwaniu. W trakcie badania rejestrowano liczne artefakty pochodzenia biologicznego. Czynność podstawowa EEG zróżnicowana przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z rytmu alfa 10,0-11,0 Hz o amplitudzie do 32uV i serii niskonapięciowego rytmu beta. RZ obecna. Rejestrowano krótkie fragmenty zapisu o obrazie obniżonego poziomu czuwania. Na tym tle w czuwaniu i senności w lewej okolicy skroniowej i ciemieniowej obecne grupy polimorficznych fal wolnych 3,5-5,5 Hz o amplitudzie wyróżniającej się od tła. Hv i Fs nie aktywują EEG. Zmiany w lewej okolicy skroniowej i ciemieniowej pod postacią wolnych fal delta i theta w czuwaniu i senności. Czynność podstawowa prawidłowa, reaktywna. Wskazana kontrola EEG. Krótko po badaniu poślizgnęłam się na lodzie i uderzyłam w głowę. Tomograf bez kontrastu nic nie wykazał. Czy jest sens robić rezonans magnetyczny z kontrastem?

Witam!
Badanie neurologiczne, RM głowy, kontrolne EEG (standard i po prowokacji wymuszoną bezsennością), unikać ekstremalnych zajęć, które grożą urazem głowy.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.