Co oznacza wynik EEG 22-letniej kobiety?

Dobry wieczór, Prosiła bym o interpretacje moich wyników badań EEG, ponieważ ich nie rozumiem. Zapis spoczynkowy wykonany z czuwania prawidłowego zróżnicowanego przestrzennie. Dominuje nisko i średnionapięciowa czynność fal alfa 8-10 c/sek o ampl 15-30 Uv W ODPROWADZENIACH CIEMNIENIOWO –POTYLICZNYCH , CZYNNOŚĆI FAL SZYBKICH BETA WIDOCZNA W OK. czołowych . Na tym tle w w odprowadzeniach skroniowo –potylicznych i centralno-ciemieniowych kilkukrotnie zarejestrowano synchroniczne wyładowania fal wolnych theta 6-7 c/sek o ampl niecko wyższej od tła senność ? RZ obecna FS i HW bez wpływu na zapis Pozdrawiam

Szanowna Pani
Zmiany w badaniu EEG występują u ok. 25% zdrowych ludzi więc ażeby ocenić stan neurologiczny potrzebny jest wywiad, badanie neurologiczne i ewentualnie badanie obrazowe, pozdrawiam.