Co oznacza wynik EEG 33-latka?

Mam prośbę o ocenę badania eeg: zapis nieprawidłowy ze zmianami w płatach skroniowych z przewagą strony lewej, w postaci grup fal ostrych 7-9 Hz do 60-80 uV. Opisywane zmiany występują w stanie spoczynkowym i nasilają się w czasie Hv, na tle odpowiedniej do wieku czynności podstawowej 10-12 Hz do 20-60 uV. Reakcja zatrzymania zaznaczona. Fotosymulacja bez wpływu na zapis. Kilkakrotnie nastapiła tendencja do uogólniania. wiek 33 lat, od lat występują problemy z bezsennością, zauważam również pogłębiające się problemy z koncentracją, skupieniem uwagi oraz trudności z kojarzeniem, uczeniem się, mózg wydaje się mniej sprawny, Z góry dziękuje za pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy ten wynik skonsultować z lekarzem kierującym na to badanie.