Co oznacza wynik EEG 33-latki?

Bardzo proszę o interpretację wyniku badania eeg. Badanie wykonano w czuwaniu . Czynność EEG prawidłowo zróżnicowana przestrzennie ,w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z nieregularnego rytmu 7-11 Hz o ampl do 25-30 uV oraz serii niskonapięciowego rytmu beta. R.z. obecna. Na tym tle rejestruje się występujące obustronnie pojedyncze rozsiane fale ostre Hw i Fs nie zmieniają charakteru zapisu

Nie interpretujemy wyników badań pacjentów z poziomu portalu. Proszę iść do lekarza, który prowadzi diagnostykę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.