Co oznacza wynik EEG 7-letniej dziewczynki?

Zapis. Eeg 7 letniej corki, czy jest sie czym martwic? Nic nie rozumiem. Neurolog po setkach pytan odprawil mnie z kwitkiem,zeby się nie martwic. Prosze o jakos podpowiedz. Z gory dziekuje .W zapisie spoczynkowym rejestruje sie dosc liczna i regularna czynnosc 8-10Hz do 50uv. W czasie aktywacji hv czynnosc w lekkim stopniu dezorganizuje sie i zwalnia, rejestruja sie liczne fale theta 6-7Hz do 40-50uv o wygladzonym rysunku,przeplatane grupami czynnosci podstawowej.Opisane fale wolne utrzymuja sie po zakonczeniu hv. Reakcja blokowania jest slabo zaznaczona. Orzeczenie:eeg zapis o cechach delikatnego zwolnienia ujawniajacego sie w czasie aktywacji hv i po jej zakonczeniu

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że jeśli byłoby coś niepokojącego to lekarz neurologa na pewno powiedziałby
dla własnego spokoju proponuje udać się na konsultację do innego neurologa
konieczna ocena specjalistyczna
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.