Co oznacza wynik EEG ciężarnej?

Witam. Zostałam skierowana do neurologa przez lekarza rodzinnego ponieważ męczyłam się z napadowymi bólami głowy..pare razy osłabienie siły mięśniowej w lewej ręce i nodze. Neurolog wykonał badania krew, mocz, przepływy żył szyjnych i eeg. Eeg wyszło nie prawidłowo lekarz nie powiedział mi co może oznaczać taki zapis. Kazał zgłosić się na tomograf którego nie mogę wykonać ponieważ jestem w ciąży. Czy moglby któryś ze specjalistów napisać co może oznaczać zapis "w okolicach potyliczno skroniowych i ciemieniowych z przewaga po stronie prawej występują liczne i pojedyncze w grupach zaostrzone fale theta 4-7 Hz o amplit. 50-70 UV. Bardzo się boję proszę o pomoc.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani zgłosić się ponownie do neurologa i wyjaśnić, że zlecone badanie nie może być wykonane ze względu na ciążę.