Co oznacza wynik EEG głowy u 8-latki?

proszę o interpretację wyniku EEG głowy u 8 latki.czynność podstawową stanowią fale6-7Hz o amplitudzie do 45 u V.Rz ( ).Z przednich częci mózgu obustronnie rejestruja się napadowo serie fal5-7Hzo amplitudzie40-220uV,które wykazują tendencję do uogólniania się na pozostałe odprowadzenia.pod koniec badania rejestrują się ostre fale wierzchołkoweoraz wrzeciona snu i występuja fale ostrw do 120 u V .W zapisie rejestrują się odcinki czynności szybkiej.Czynność podstawowa zbyt wolna dla wieku-zmiany uogólnione.Sen na pograniczu normy.

Potrzebny pełny wywiad, objawy, leki, Czy były zaburzenia świadomości, ataki padaczki ???
Potrzebne badanie; Ważna kompleksowa ocena neurologiczna; ocena stanu zdrowia, obciążeń, nastroju, snu; trybu życia, Pozdrawiam i zapraszam ;