Co oznacza wynik EEG i utraty świadomości?

Witam, Mam 32 i kilka razy w ciągu życia zdarzyło mi się mieć utratę świadomości. W związku z tym wykonane zostało badanie EEG. Poniżej wynik badania. Co oznaczają takie wyniki? Dodam, że badania TK głowy z kontrastem jest prawidłowe (nie ma żadnych zmian). „Badanie wykonano w czuwaniu przy oczach zamkniętych. Czynność podstawowa zróżnicowana przestrzennie, modyfikowana uogólnioną czynnością beta o zakresie częstotliwości 19-26 Hz/10 uV złożona jest z rytmu alfa 9-10 Hzo o amplitudzie do 40

Witam!
To chyba nie jest cały opis badania! Brakuje reakcji zatrzymania i standardowych prób aktywacyjnych (HV i fotostymulacja). Z tego co Pani przekazała nie można wyciągać żadnych wniosków!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.