Co oznacza wynik EEG i utraty świadomości?
Witam, Mam 32 i kilka razy w ciągu życia zdarzyło mi się mieć utratę świadomości. W związku z tym wykonane zostało badanie EEG. Poniżej wynik badania. Co oznaczają takie wyniki? Dodam, że badania TK głowy z kontrastem jest prawidłowe (nie ma żadnych zmian). „Badanie wykonano w czuwaniu przy oczach zamkniętych. Czynność podstawowa zróżnicowana przestrzennie, modyfikowana uogólnioną czynnością beta o zakresie częstotliwości 19-26 Hz/10 uV złożona jest z rytmu alfa 9-10 Hzo o amplitudzie do 40

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Witam!
To chyba nie jest cały opis badania! Brakuje reakcji zatrzymania i standardowych prób aktywacyjnych (HV i fotostymulacja). Z tego co Pani przekazała nie można wyciągać żadnych wniosków!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.