Co oznacza wynik EEG przy omdleniach?

Witam Jestem po badaniu EEG - diagnostyka omdleń.W wynikach wyszło coś takiego: Czynność podstawowa zróżnicowana przestrzennie. W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych składa się z rytmu alfa 11 Hz o amplitudzie do 40 uV oraz niskonapięciowego rytmu beta dominującego w doprowadzeniach przednich, Rz obecna podczas fs widoczne wodzenie rytmu Hw nie zmienia znacząco wzoru zapisu. Proszę o poradę czy jest wszystko dobrze czy mam powody do niepokoju (zwłaszcza, że mam zawroty głowy i omdlenia oraz okropne migreny). Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam! Przedstawiony przez Panią wynik jest prawidłowy. Nie można jednak wykluczyć zaburzeń emocjonalnych z ew. somatyzacją. Wskazana konsultacja psychiatryczna i/lub psychologiczna. Powodzenia W. Łuczkowski.