Co oznacza wynik EEG rocznego dziecka?

Witam, jestem mamą 14 miesięcznego synka, dzisiaj odebrałam wynik EEG i proszę o interpretację. Cytuję wynik. Rozpoznanie: Obserwuje CUN Opis badania: Zapis o prawidłowej dla wieku morfologi ( czynność wolna) . Na tym tle rejestruje się uogólnione zmiany w postaci dość licznych fal ostrych o ampl, do 240 mW, Zmiany te kilkukrotnie uogólniają się napadowo. Orzeczenie: Zapis wykazuje uogólnione zmiany (ostre) z ich przewagą w odprowadzeniach skroniowy potyliczny ciemieniowych i oogolniajace się wielokrotnie napadowo. Proszę o pomoc i wytmaczenie wyniku.

Nie wiem nawet jakie objawy dziecka skłoniły do wykonania zapisu EEG. Zapis jest niepokojący, wskazuje na zmiany napadowe (padaczka).