Co oznacza wynik EEG u 29-latki?

Wyniki z EEG: Na tle niezmienionej czynności podstawowej, głównie w czasie HV we wszystkich odprowadzeniach rejestrują się napadowo po kilka i grupach fale wolne o częst 2-4 Hz i naięciu 350 mkV. FS nie ujawnia czynnosci napadowej.

Witam!
Obniżenie progu pobudliwości drgawkowej, czyli skłonność do wystąpienia napadu padaczkowego. Zaznaczam jednak, że u pewnego odsetka osób zdrowych może wystąpić patologia w zapisie EEG, a także u podobnego odsetka osób chorych zapis może być prawidłowy. Jest to tylko badanie dodatkowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.