Co oznacza wynik EEG u 9-latki?

Witam, u mojej 9 letnie córki stwierdzono książkowe ADHD więc poprosiłam o badanie EEG. Chciała bym wiedzieć co oznacza ten wynik: Czynność podstawowa zachowana , składa się w okolicy ciemieniowo-potylicznej z fal alfa 8-10 Hz o amplitudzie do 30 uv i fal beta i theta zwłaszcza w ok. skroniowych Rz-obecna , Hv-nie aktywuje krzywej, Fs-nie aktywuje krzywej.

Szanowna Pani wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący, ponieważ należy odnieść go do stanu klinicznego