Co oznacza wynik EKG 33-latka?

Można prosić o interpretację EKG wysiłkowego wg protokołu Bruce'a (badanie na bieżni)? Parametry: -spoczynkowe 110/80mmHg, -na szczycie 180/80mmHg, -próbę zakończono przy obciąż, 14.2 Mets, po osiągnięciu 88% HRmax=169bpm (HRmax=192), -ST- -3.7mm (V6 nachylenie 0.20mV/s) -ST 2.50mm (V6 nachylenie 1.40mV/s)

Niezbędne sa informacje kliniczne o pacjencie, aby interpretować właściwie wyniki jego badań. Może to zrobić tylko lekarz zlecający diagnostykę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.