Co oznacza wynik EKG Holter 16-latka?

Witam proszę o pomoc w odczytaniu wyniku Holtera ekg mojego 16 letniego syna.Badanie było wykonane z powodu nadciśnienia, bólów w klatce piersiowej i tachykardi. Podczas wykonanego badania zarejestrowano 131490 Qrs'ów średni rytm HR wyniósł 99 Max rytm HR 184 min rytm 47 Ponadto wykryto 140 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 0 nadkomorowych częstoskurczy napadowych 522 tachykardi 0 brykardi 0 rytmów niemiarowych 27 przerw 3 migotania przedsionków 2 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy jest się czym martwić A wizytę u lekarza mamy dopiero za miesiąc. Syn bierze leki Bisoprolol 10 i veronispiron. Bardzo dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z kardiologiem który leczy Pana syna. Ponieważ ten wynik musi być interpretowany wraz z odniesieniem do znajomości stanu klinicznego.