Co oznacza wynik EKG Holter 34-latki?

Witam. proszę o informację czy wyniki Holtera są w moim przypadku niepokojące i czy powinnam udać się do kardiologa. Kobieta 34 lata. Podczas badania byłam w 6 miesiącu ciąży. Rytm min 50 godz.00:00, maks 142 godz 05:00, średni 80. Pauzy: najdłuższy RR 1,38 sek o godz. 00,06. Pobudzenia nadkomorowe: pojedyncze 43. W komentarzu;' niemiarowość cykliczna (oddechowa- szczeg. przy wolniejszych rytmach). Przyspieszenia rytmu o charakterze nienapadowym - skłonność do tachykardii. bez arytmii komorowych pauz bradykardii napadowych tachykardii. zaznaczę, że ojciec zmarł na zawał serca w wieku 29 lat. U dziadka choroba wieńcowa. Bardzo dziękuję.

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez kardiologa, który uwzględni inne badania i Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!