Co oznacza wynik EKG u 26-latki?

Witam proszę o interpretację wyniku ekg ujemny załamek T w V3, niepełny blok RBBB, bradykardia 50na min bez istotnych zmian w odcinku st takie ekg 2 razy w ciągu 2 dni się pojawiło dodatkowo boli mnie w klatce piersiowej mam arytmie szybko się mecze badania wysiłkowe są słabe na bieżni badanie zostało przerwanie po 1,5 min z powodu bólu w klatce piersiowej, zadyszki oraz tętno 164 na min ,a na rowerze badanie przerwano po 3 min z tych samych powodów tylko tętno wynosiło 178 na min dodam że badanie odbyło się po podaniu tabletki propranolol 10 mg to już trwa 2 lata i jest coraz gorzej mam też zadyszki często zawroty głowy oraz osłabienie proszę o informację i pomoc z kim się np skontaktować na ewentualne konsultacje dodam że mam 26 lat a w dzieciństwie miałam szmery na sercu z góry dziękuję.

Szanowna Pani musiałbym mieć wynik przed sobą, aby go zinterpretować. Powinna Pani skonsultować się z kardiologiem