Co oznacza wynik gastroskopii 28-latki?

Proszę o interpretację wyniku histpat wycinków z gastroskopii: Błona śluzowa i podśluzowa dwunastnicy z ogniskowo zwiększoną liczbą limfocytów śródnabłonkowych (>30/100 enterocytów) bez rozrostu krypt i atrofii kosmków - Marsh 1. Błona śluzowa trzonu żołądka z przewlekłym, o małym nasileniu bez aktywności, bez metaplazji jelitowej, bez zaniku. W badaniach krwi miałam p/ciała p/ATP-azie komórek okładzinowych z normą <20.00 RU/ml w liczbie 39.98. P/czynnikowi wewnętrznemu <2, norma <20.00.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Wskazana wizyta u gastroenterologa i dalsza diagnostyka