Co oznacza wynik gastroskopii 42-latki?

Witam proszę o przetłumaczenie mojego wyniku gastroskopi Gastritis antralis chronica non activia et hyperplasia foveolaris focalis. Charakter zmiany pierwotna proszę o odpowiedź bardzo się martwię

Lek. Paweł Szadkowski

Przewlekłe nieaktywne zapalenie błony śluzowej żołądka i ogniskowy rozrost dołeczkowy. Z wynikiem proszę się udać do lekarza kierującego na gastroskopię, bądź do lekarza rodzinnego, on zaleci ewentualne leczenie, zależnie od Pani objawów i dolegliwości.