Co oznacza wynik gastroskopii i refluksowe nadżerkowe zapalenie przełyku?

Wynik gastroskopii-reflusowe nadzerkowe zapalenie przełyku K21.0.Mam nadzerke 2mm oraz z.p.p. przepuklina jeziorko szare. H. Pylorii dodatni. Rodzinna zastosowała kuracje 2 tygodniowa-dexilant 60mg/x1,Levofloxacin GENOPTIN 500mg/x1,Amotaks Dis 1g/x2. Inny lekarz internista dziwił się dlaczego Levoxa? Ponoć ta kuracja jest drugiego rzutu, mniej skuteczna? Co mam myśleć? Zależy mi na skutecznym przeleczeniu bakterii.

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro już włączono takie leczenie to suferuje kontynuację , ewentualnie jeśli objawy nie ustąpią wskazana jest kontrola u gastroenterologa.
Pozdrawiam